Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií

Hodnocení Pho Žatec

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Celkem nenápadná restaurace, která ale zaujme vietnamskou a thajskou kuchyní. Interiér je jednoznačně spartánský; určitě by mu prospěly nějaké dekorace a třeba i reprodukovaná hudba. Pouhý "šum" lokálu mi moc nevyhovuje. Obsluha je příjemná, ale docela pomalá - na jídlo jsme čekali asi 40 minut (je pravda, že dva lidé se museli starat o celý vnitřní prostor i celkem rozlehlou zahrádku). To hlavní tu je ale jídlo a to je výborné. Téměř všechno, co je na jídelníčku si můžete dát ve čtyřech variantách (kuřecí, hovězí, krevety a tofu). Vybere si tedy snad úplně každý a kuchař to rozhodně umí. Byl jsem tu už několikrát, vždy to bylo skvělé, dobře vychucené a jednoznačně z čerstvých surovin. Pokud vám nevadí trochu delší čekání, tak tuhle restauraci neváhejte navštívit.

Beautiful Day
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba