Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Pho Žatec

Vietnamská a thajská restaurace Pho Žatec nabízí příjemné posezení. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Celkem nenápadná restaurace, která ale zaujme vietnamskou a thajskou kuchyní. Interiér je jednoznačně spartánský; určitě by mu prospěly nějaké dekorace a třeba i reprodukovaná hudba. Pouhý "šum" lokálu mi moc nevyhovuje. Obsluha je příjemná, ale docela pomalá - na jídlo jsme čekali asi 40 minut (je pravda, že dva lidé se museli starat o celý vnitřní prostor i celkem rozlehlou zahrádku). To hlavní tu je ale jídlo a to je výborné. Téměř všechno, co je na jídelníčku si můžete dát ve čtyřech variantách (kuřecí, hovězí, krevety a tofu). Vybere si tedy snad úplně každý a kuchař to rozhodně umí. Byl jsem tu už několikrát, vždy to bylo skvělé, dobře vychucené a jednoznačně z čerstvých surovin. Pokud vám nevadí trochu delší čekání, tak tuhle restauraci neváhejte navštívit.

Beautiful Day
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno