Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Phở Việt My Bistro

Phở Việt můžete vybírat z několika základních vietnamských pokrmů. Pho Bo vám připraví také s masem restovaným na česneku. Kromě výborného jídla si zde můžete koupit i tradiční vietnamské potraviny.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

100% spokojenost! Bistro navštěvuji pravidelně. Ochutnala jsem snad všechno z jídelníčku. Obsluha je vždy příjemná a usměvavá. Po několikáté návštěvě navazuje s hosty osobní vztah a už zdálky zdraví se slovy: „Ááá, dobrý den, takže dneska dáme zase Bun bo nam bo?“.

Zajda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

I v korona době je návštěva tohoto bistra super volba! Obsluha příjemná jako vždy, jídlo velmi rychle připravené a kvalitně zabalené. Není co vytknout. Už se těším na další "návštěvu".

stpn
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(3)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Rychlost přípravy příkladná a jídlo skvělé. Navíc dobře zabalené, tak že i po dlouhé cestě nevychladlo a neztratilo svou strukturu.

Petr Němec
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba