Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
U Výstaviště 1565/2, České Budějovice
· Právě otevřeno (09:00 - 21:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Phö Viêt restaurant

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Objednala jsem si kachní polévku a Bum bo nam bo. V kachní polévce nebylo až na dva pidi kousky žádné kachní maso, byla jen plná hub. Já nechtěla houbovou polévku, ale kachní.. Bum bo nam bo hrůza. Zelenina téměř žádná, i to málo ovadlé (přesně se jednalo o celkem dvě kolečka okurky a hrstičku salátu s mrkví. Nic víc.). Maso...velmi bídné, samá šlacha. Musela jsem nějaké i vyhodit, protože to se nedalo rozžvýkat. Celkově fakt bída, špatně utracené peníze za jídlo, jsem zklamaná a nedoporučuji..

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno