Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pho Nam Nam

Cílem restaurace Pho Nam Nam je přiblížit Vám kouzlo tradiční vietnamské kuchyně, která je jednou z nejzdravějších a nejchutnějších kuchyní ve vesmíru. Vietnamští gurmáni po generace ladili skladbu surovin každého dnes již tradičního pokrmu tak citlivě, že tyto pokrmy způsobují neuchopitelný pocit radosti. Jedním ze zasvěcených pokračovatelů tradice je i šéfkuchař  zdejší restaurace pan Chung, rodák z Hanoie, pokračovatel rodu Nguyen. 


Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Prostredi velmi spatne, wc nepouzitelne, obsluha ze stran cisnika neochotna. Pan majitel ale velmi prijemny a jidlo velmi dobre.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Tenhle podnik mám kousek od domova, ale navštívila jsem ho až teď. Prostředím je to taková ta klasická asijská restaurace. Nicméně pho výborné. Sice tedy asi nejdražší, co jsem měla, ale dobré. Každopádně rezervace přes Restu moc nezafungovala, vůbec o nás nevěděli. Naštěstí místo bylo.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO