Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pho Family

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace kousek od Náměstí Míru. Měla jsem letní i jarní závitky, pho, smaženou zmrzlinu (doporučuji si dát ve dvou) a grilovaný ananas. Jediná vada na kráse byla pomalá obsluha (ačkoli byly obsazené jen 2 stoly)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Návštěvu restaurace Pho family hodnotím celkem pozitivně. Obsluha by mohla být milejší, usměvavější a rychlejší. Naopak jídlo je tu vynikající a v žádné jiné vietnamské restauraci, kterou jsem navštívila, neměli na výběr tolik tradičních pokrmů.
Celkově    
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Od restaurace jsme cekali mnohem vice. Obsluha si nás všimla pouze při objednani pití a jídla, poté uz ne. Při placení jsme si utratu museli rozpocitat sami. Rolky jako predkrm byly vynikající, to se ale nedá říct o hlavních chodech, které byly mastné, nudle slepene, nedochucene... Odcházeli jsme zklamání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Family PHO mohu doporucit. Personal byl mily a ochotny. Opravdu jsem si pochutnal na pikantni polevce s krevetami, ktera byla asi tou zatim nejpalivejsi, kterou jsem snedl, ale stala za to ;) Radi se vratime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Для любителей азиатской кухни. Несмотря на низкие цены заведение порадует вкусной и качественной вьетнамской кухней, несколько раз были тут, каждый раз уходили довольные.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
отличное заведение недалеко намнести миру, понравилось качество кухни. обслуживание стандартное, без нареканий. Было Довольно много иностранных туристов в частности азиатов, выглядели довольно.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO