Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Phill´s Twenty 7

Nově otevřené bistro v industriálním stylu v srdci samotých Holešovic. Denně snídaně, polední a večerní menu, a to i v bezlepkové a vegetarianské podobě. Vína z Moravy od malého vinaře Pastorka, vinařství Přítluky tak i z Itálie a JAR. Na čepu pivovar Kocour a jejich nefiltrovanou dvanáctku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Bistro s příjemným prostředím a zajímavým menu. Bývá docela plno a občas obsluha opravdu nestíhá, působí až zmatečně. Jídlo je zde velmi dobré, doporučuji vyzkoušet :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné bistro se zajímavou nabídku a velmi chutnými jídly. Prostředí je nevšední, studentského rázu. Bohužel celkový dojem kazí obsluha, která často nestíhá a působí zmateně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborne menu na obed, limonáda a skvele kávy a zákusky oproti Olivers coffe cup hneď nablízku a s tým istým majiteľom je to ako neporovnateľne. Určite doporučujem a prostredie ako vo vnútri tak aj von krásne moderne:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO