Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Phill's Corner

Přehled hodnocení
80% celkově
70% personál
87% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 18x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Snídaně jsou tradičně perfektní. Doporučuji ale zajít i na oběd - každý den najdete ve Phill´s Corner velmi chutnou dvojici jídel - netradiční kombinace masa a salátů, které bodnout především v létě.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Mám Phill's Corner fakt rád. Vajíčka Na hniličku si s chutí dávám při každé návštěvě. Nicméně dnešní obsluhase protáhla na 50min od objednávky k jídlu. Trvalo 15 min než jsme si objednali jídlo, následně slečna objednávku spletla a přesvědčovala nás, že ona to přinesla správně. Nové jídlo přinesené bez omluvy, úsměvu... Je to zbytečné se takhle chovat, když chcete, aby se zákazník vracel. Snídaně má být rychlá a s úsměvem. :) Díky.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Nebyla to má první návštěva ve Phills corner, ale první zklamání. Přesto, že jsem měla potvrzenou rezervaci přes Restu, nikdo mě neinformoval, že v celé restauraci je uzavřena společnost. Nakonec jsme s kamarádkami skončily za rohem ve Phills 27. A jako vždy to bylo skvělé!
Restaurace Phill's Corner
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kombinace dobrého vína a příjemného prostředí je přesně to, co v pondělí večer potřebuji. Obsluha je prostě trochu pomalá, ale už jsem si na to zvykla, však nikam nespěchám.. na druhou stranu je vždy milá.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Phill's Corner
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy spokojenost, oblíbený podnik, kam chodím poměrně často a nikdy jsem nebyla zklamaná. Jídlo fajn, spíš taková bistro forma, dobré domácí limonády, vstřícná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Do podniku jsme zavítali na brunch, sice jsem četla na internetu negativní recenze na obsluhu, ale nenechali jsme se odradit, bohuzel realita byla jeste horší. Čekali jsme více jak 30 minut na pití (teprve po našem upozornění, ze čekáme nepřiměřeně dlouho) nám pití přinesli , jídlo (vajíčka/sendvic) jsme dostali po hodině. Obsluha nepříjemná, neochotná, žádná omluva nebo vysvětlení, za dlouhé čekání. Nakonec nám nauctovali jeste neco 2x a po našem upozornění opět neochota. Jídlo nemělo chybu (čerstvé pečivo, domácí limonády, kavicka), prostor a vybavení TOP, ale bohuzel obsluha nas dojem z podniku srazila o 50%. Musim podotknout, ze jsme byli na jídle s malým dítětem a očekávala bych o to víc proaktivní chování.
Restaurace Phill's Corner
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Panuje zde totální neorganizace a zmatenost! Rezervaci jsme samozřejmě neměli, i když byla potvrzena! Jidlo je skvěle, ale pokud na nej rádi čekáte hodinu...nás hlad přešel ! Pokud sem půjdu ještě někdy, nezapomenu si vzít vlasní vodu...protože tady bych se nedočkala!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO