Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Phill's Corner

Pečlivě vybrané suroviny, pečivo z Dánského pekařství, sendviče, smoothie, freshe, výběrová káva, moravská vína od vinaře Osičky a mnoho dalšího to je to, co si zde můžete vychutnat den co den. Prostor ojedinělý tím, jenž je přímo spojen s design shopem Vám tak nabízí možnost strávit čas mimo realitu všedních dnů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Today's our first time to visit Phill's corner, 11:30 on Sunday not a rush, as my rating, everything just average and normal, but they have nice decoration if you like these you can still give a try.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Phill's Corner je kavárna s perfektním interiérem. Ochutnali jsme brokolicovou polévku, na krerou jsme bohužel čekali dost dlouho a pak už nás i hlad přešel. Jsem si jistá, že si ale v této kavárně zákazník pochutná na celém menu. Sledovali jsme donášky jídel k sousedním stolům a vše vypadalo úžasně! Jen večer bez rezervace přes restu nechoďte, nesednete si!;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO