Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Phill's Corner

Pečlivě vybrané suroviny, pečivo z Dánského pekařství, sendviče, smoothie, freshe, výběrová káva, moravská vína od vinaře Osičky a mnoho dalšího to je to, co si zde můžete vychutnat den co den. Prostor ojedinělý tím, jenž je přímo spojen s design shopem Vám tak nabízí možnost strávit čas mimo realitu všedních dnů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Do podniku jsme zavítali na brunch, sice jsem četla na internetu negativní recenze na obsluhu, ale nenechali jsme se odradit, bohuzel realita byla jeste horší. Čekali jsme více jak 30 minut na pití (teprve po našem upozornění, ze čekáme nepřiměřeně dlouho) nám pití přinesli , jídlo (vajíčka/sendvic) jsme dostali po hodině. Obsluha nepříjemná, neochotná, žádná omluva nebo vysvětlení, za dlouhé čekání. Nakonec nám nauctovali jeste neco 2x a po našem upozornění opět neochota. Jídlo nemělo chybu (čerstvé pečivo, domácí limonády, kavicka), prostor a vybavení TOP, ale bohuzel obsluha nas dojem z podniku srazila o 50%. Musim podotknout, ze jsme byli na jídle s malým dítětem a očekávala bych o to víc proaktivní chování.
Restaurace Phill's Corner
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Panuje zde totální neorganizace a zmatenost! Rezervaci jsme samozřejmě neměli, i když byla potvrzena! Jidlo je skvěle, ale pokud na nej rádi čekáte hodinu...nás hlad přešel ! Pokud sem půjdu ještě někdy, nezapomenu si vzít vlasní vodu...protože tady bych se nedočkala!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO