Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Phill's Corner

Pečlivě vybrané suroviny, pečivo z Dánského pekařství, sendviče, smoothie, freshe, výběrová káva, moravská vína od vinaře Osičky a mnoho dalšího to je to, co si zde můžete vychutnat den co den. Prostor ojedinělý tím, jenž je přímo spojen s design shopem Vám tak nabízí možnost strávit čas mimo realitu všedních dnů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Snídaně jsou tradičně perfektní. Doporučuji ale zajít i na oběd - každý den najdete ve Phill´s Corner velmi chutnou dvojici jídel - netradiční kombinace masa a salátů, které bodnout především v létě.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Mám Phill's Corner fakt rád. Vajíčka Na hniličku si s chutí dávám při každé návštěvě. Nicméně dnešní obsluhase protáhla na 50min od objednávky k jídlu. Trvalo 15 min než jsme si objednali jídlo, následně slečna objednávku spletla a přesvědčovala nás, že ona to přinesla správně. Nové jídlo přinesené bez omluvy, úsměvu... Je to zbytečné se takhle chovat, když chcete, aby se zákazník vracel. Snídaně má být rychlá a s úsměvem. :) Díky.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Nebyla to má první návštěva ve Phills corner, ale první zklamání. Přesto, že jsem měla potvrzenou rezervaci přes Restu, nikdo mě neinformoval, že v celé restauraci je uzavřena společnost. Nakonec jsme s kamarádkami skončily za rohem ve Phills 27. A jako vždy to bylo skvělé!
Restaurace Phill's Corner
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO