Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 30x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Phở Việt

 

Phở Việt Restaurace má jako jediná restaurace svého druhu v centru Prahy za cíl přiblížit svým zákazníkům kouzlo tradiční vietnamské kuchyně, která je jednou z nejzdravějších kuchyní na světě. Ta staví na jednoduchých jídlech s pestrým, avšak harmonicky vyváženým výběrem ingrediencí. Základem jsou především variace závitků NEM a CUỐN, nudlové polévky PHỞ a BÚN a na mnoho způsobů připravované masové pokrmy. Většina jídel je připravována s čerstvými bylinkami a zeleninami.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí odpovídá asijskému bistru, nečekejte zbytečný prostor a výbavu. Nicméně všude čisto. Jídlo v dobré kvalitě, teplotě, rychlá obsluha. Výhodou je dobře vedený a názorný jídelní lístek.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemně zařízená, klidná restaurace s nabídkou vietnamských i thajských jídel s možností obsluhy ala karte, kdy k Vám dorazí po krátkém čekání číšník nebo rychlejší bufetové variantě - platba předem. Kvalita dobrá, rychlost v normě. Vrátím se :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO