Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 278x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Peter's Burger Pub

Americká kuchyně v čele s famózními burgery, vzdušný retro interiér a působivá atmosféra industriálního Karlína 30. let minulého století – vítejte v karlínské restauraci Peter's Burger Pub.

Steaky, křídla, sendviče, saláty, dezerty a další speciality. V Peter's Burger Pub ochutnáte tradiční i moderní americkou kuchyni. Největším hitem jsou šťavnaté burgery v domácích bulkách. A mají také variantu pro vegetariány. Na milovníky piva čeká řada netradičních speciálů a v podniku velmi oblíbený varnsdorfský Kocour.

V Peter's Burger Pub vaří podle vlastních receptur, často se ale nechávají inspirovat starými dobrými časy. Výsledkem jsou neotřelé a nápadité pokrmy. Všechna jídla připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Maso, mléčné výrobky, pečivo, ovoce a zeleninu nakupují u českých farmářů.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Nevím, jestli kuchař zrovna neměl svůj den, ale za dnešní návštěvu velké zklamání. Burger, který obsahoval mimo uvedené ingredience ještě par nepochopitelných navíc, maso vysušené, houska tvrdá. Plus neslané hranolky vymáchané v přepálenem oleji, špaténka. Obsluha tomu při placeni dodala korunu, když byl problém nám nejdříve rozdělit účet, poté arogantní ušklíbnutí nad malým dýškem.. Ani parmazanový dip, který byl top, to bohužel nezachránil. Upřímně vůbec nechápu, jak muže mít tento podnik tolik pozitivních recenzi..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Peter's Burger Pub Restaurace Peter's Burger Pub
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto famózní Triple cheese burger s domácími hranolkami a parmezánovou majonézou. Moc jsme si pochutnali a těšíme se zase na příští návštěvu :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO