Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky

Hodnocení Ristorante Pescatore Brno

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Restaurace je zaměřená hlavně na mořské plody. Dal jsem si chobotnici na tři způsoby a byla dobrá, ale ničím mě jídlo neuchvátilo. Přítelkyně si dala mix ryb a mořských plodů a taky dobré, ale opět ne skvělé. Celková příprava jídel působila dost jednoduše a chyběl tomu drive. Suroviny jsou kvalitní, ale jejich příprava by si zasloužila více práce. Co se týče interiéru a atmosféry, nejsem si jistý jestli majitel ví na jakou cílovou skupinu cílí. Interiér jako takový je moc hezký, vysoké stropy, hezké dřevěné obložení, tím to ale končí. Levné barevné blikající světýlka v oknech (období vánoc) nepůsobí vůbec hezky, spíše taneční hudba ze Spotify taky není to co navodí tu správnou atmosféru a štamgasti vysedávající na baru? Nechápu. Na stolech zbytečná a asi umělá vánoční hvězda. Velké mušle v oknech tu správnou atmosféru nenavodí. V restauraci vidím potenciál, ale chce to víc dotáhnout, obzvlášť v tak skvělé konkurenci jaká v Brně je.

Bubik23
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba