Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Ristorante Pescatore Brno

Pescatore Brno je středomořská restaurace, kde si na své přijdou nejen milovníci ryb a mořských plodů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Restaurace je zaměřená hlavně na mořské plody. Dal jsem si chobotnici na tři způsoby a byla dobrá, ale ničím mě jídlo neuchvátilo. Přítelkyně si dala mix ryb a mořských plodů a taky dobré, ale opět ne skvělé. Celková příprava jídel působila dost jednoduše a chyběl tomu drive. Suroviny jsou kvalitní, ale jejich příprava by si zasloužila více práce. Co se týče interiéru a atmosféry, nejsem si jistý jestli majitel ví na jakou cílovou skupinu cílí. Interiér jako takový je moc hezký, vysoké stropy, hezké dřevěné obložení, tím to ale končí. Levné barevné blikající světýlka v oknech (období vánoc) nepůsobí vůbec hezky, spíše taneční hudba ze Spotify taky není to co navodí tu správnou atmosféru a štamgasti vysedávající na baru? Nechápu. Na stolech zbytečná a asi umělá vánoční hvězda. Velké mušle v oknech tu správnou atmosféru nenavodí. V restauraci vidím potenciál, ale chce to víc dotáhnout, obzvlášť v tak skvělé konkurenci jaká v Brně je.

Bubik23
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno