Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Periferia Trattoria

Italská restaurace Periferia Trattoria nabízí širokou nabídku italských pokrmů připravovaných z originálních a kvalitních surovin podle původní receptury. Dále zde naleznete širokou nabídku českých i zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má velice příjemný interiér, bylo hodně lidí, takže je asi vyhledávaná, má velkou nabídku pokrmů i nápojů, velký výběr vín. Personál byl ochotný a snažil se vše stihnout, pizza byla málo křupavá, ale těstoviny byli dobré, zase rádi přijdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme s přáteli již dlouhá léta, protože se nám tu líbí a je nám tu příjemně a hlavně je tu perfektní jídlo . Doporučuji všem, kteří si chtějí udělat příjemný večer ať jdou sem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Flank steak si predstavuju jinak nez kus masa z jedny strany narezanej na mrizku a servirovat steak na taliri pro efekt pomatlanym balsamikem to by snad neudelal ani babica..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO