Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pepř a Sůl

Pepř a Sůl je moderní rodinná restaurace v Praze 9. Česká a rakouská kuchyně, přesně tuhle kombinaci zde nabízí. Moderní interiér v sobě kombinuje jednoduše dřevěný nábytek s černými detaily, ve stejném duchu se nese i menu. Na jídelním lístku najdete kuchyni naši a našich sousedů upravenou podle aktuálních trendů. Kromě stálého jídelního lístku je ještě na výběr ze sezónní nabídky a na každý týden tady připravují i polední menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha, doporučí a poradí. Ochutnali jsme kompletní sezónní nabídku s medvědím česnekem a bylo to výborné a super dochucené. Hezké moderní nekuřácké prostředí. Jsme moc spokojení a rádi se sem vrátíme.
Restaurace Pepř a Sůl Restaurace Pepř a Sůl
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace s výborným menu a ještě lepší obsluhou. Vyzkoušeli jsme nabídku ze speciálního menu na téma medvědí česnek a chuťově vše na jedničku. Návštěvu doporučuji.
Restaurace Pepř a Sůl
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I can really recommend this restaurant. The food was delicious and very interesting. It came up in Restu as a restaurant with "Czech cuisine" which is not correct. I was also impressed that although they are not in the center of Prague they had menu both in English and German.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO