Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Peperoncino

Přehled hodnocení
84% celkově
80% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 29x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Měly jsme s kamarádkou grilovanou chobotnici. Byla vynikající. K jídlu je automaticky podávaná kohoutková voda, která je zadarmo. I předkrm - grilované papriky se sýrem a rukolou byly dobré. Obsluha velmi milá.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Peperoncino ani v zimě nezklamala..navodí vám příjemný pocit Itálie a díky dobrým surovinam si pochutnáte na dobrém jídle. Trochu jsme na vše čekali,ale jinak mohu jen doporučit
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
O této restauraci jsme slyšeli už od několika kamarádů a měli jsme tedy velmi vysoké očekávání. Bohužel jsme byli dost zklamáni. Měli jsme sépiové špagety s tuňákem, jídlo bylo dobré, ale naprosto přesolené. Servírka byla lehce nepříjemná a nakonec dorazila skupina 8 turistů a nejen že poklidná atmosféra byla pryč, ale i servis se kompletně točil jen kolem této skupiny a absolutně ignoroval všechny ostatní stoly. Z hlediska interiéru to na mě působilo velmi nekonsistentně, dost zvláštně zkombinované různé styly. Možná jsme měli jen dost smůlu, proto to asi zkusíme ještě jednou, ale v letních měsících, kdy bude otevřená zahrádka, ta je prý opravdu pěkná, třeba to již bude lepší zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stabilně dobrá obsluha i výborné jídlo. Příjemné a útulné prostředí a vidíte i do kuchyně. Taky skvěle víno, velký výběr. Vždycky se těšíme zpátky. Jen menu by možná zvladlo i častější obměny ;)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Delicious Italian food in family style setting and friendly atmosphere as usual :) very happy and will be back as I have already been
Restaurace Peperoncino
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na zahradce, velmi prijemne prostredi. Obsluha mila a prijemna, ale asi je jedna servirka na plnou zahradku malo. Jidlo moc dobre, jen bych v pripade oznaceni s paprickou teochu pridal na pikantnosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super zahradka, kvalitni teleci jako vzdy. Vzdy dobra volba doporucuji delat rezervaci dopredu. Jidla spis ke 300kc.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jak tu již padlo několikrát, obrovskou devizou tohoto letenského podniku je perfektní zahrádka ve vnitrobloku. Vzhledem k velikosti zahrádky oceňuji, že personál (mimochodem velmi milý) i v nízkém počtu, stíhal vcelku v pohodě obsluhovat. Jídlo fajn.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO