Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Peperoncino

Restaurace, která nabízí svým zákazníkům vynikající pokrmy středomořské kuchyně, které si mohou vychutnat v příjemném prostředí. Za příznivého počasí se hosté mohou usadit na zahrádku, kde si přijdou na své i ti nejmenší. Každý všední den je zde nabízeno polední menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Měly jsme s kamarádkou grilovanou chobotnici. Byla vynikající. K jídlu je automaticky podávaná kohoutková voda, která je zadarmo. I předkrm - grilované papriky se sýrem a rukolou byly dobré. Obsluha velmi milá.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Peperoncino ani v zimě nezklamala..navodí vám příjemný pocit Itálie a díky dobrým surovinam si pochutnáte na dobrém jídle. Trochu jsme na vše čekali,ale jinak mohu jen doporučit
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
O této restauraci jsme slyšeli už od několika kamarádů a měli jsme tedy velmi vysoké očekávání. Bohužel jsme byli dost zklamáni. Měli jsme sépiové špagety s tuňákem, jídlo bylo dobré, ale naprosto přesolené. Servírka byla lehce nepříjemná a nakonec dorazila skupina 8 turistů a nejen že poklidná atmosféra byla pryč, ale i servis se kompletně točil jen kolem této skupiny a absolutně ignoroval všechny ostatní stoly. Z hlediska interiéru to na mě působilo velmi nekonsistentně, dost zvláštně zkombinované různé styly. Možná jsme měli jen dost smůlu, proto to asi zkusíme ještě jednou, ale v letních měsících, kdy bude otevřená zahrádka, ta je prý opravdu pěkná, třeba to již bude lepší zážitek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO