Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace U Pasáčka

Provoz restaurace s nabídkou domácí kuchyně. K dispozici je wifi připojení, letní zahrádka, vinný sklep a salonek pro firemní i soukromé akce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

obsluha rychlá a v pohodě,jídlo taky ok,jen mi chybí denni menu a jidelak na webu....

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Při vstupu jsme narazili na arogantní a neochotnou servírku, která chtěla svou neschopnost umocnit argumentem, že 'tu dělá už dvacet let'. Jinak barmanky druhý den na sále (zřejmě výpomoc) milé a snaživé! Což ovšem nestačilo s ohledem na průměrnou kuchyni a fakt, že vám skoro vytírají pod nohama, zatímco konzumujete svou objednávku..obrovská škoda! Zejména pak ve dnech, kdy se koná ve městě světový pohár a je zde spousta hladových a žiznivých mezinárodních zákazníků. Věříme ve zlepšení..

 • Uživatelská fotka z U Pasáčka
Martin Moščic
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba