Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Penzion s restaurací Na Fürhaple

Provoz penzionu s restaurací. Nabízí ubytování ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí a wifi připojením zdarma. Ve stylové restauraci si mohou zákazníci pochutnat na vybraných jídlech a specialitách a po dobu přípravy jídla se zabavit prohlídkou výzdoby restaurace, která je jistě velmi zajímavá.

V restauraci Vám nabízí ochutnání nejlepších vín Jižní Moravy ze zámeckých strážnických sklepů „Vinovín“ Strážnice.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Nehodnotím ubytování, ale pouze restauraci. Je mi líto, velice nerad dávám jen jednu hvězdu, asle jinak to nelze. Obsluha byla naprosto tragická, až teda na jednu paní. Nebýt jí, tak ostatní jsou naprosto v pr.... Už při objednávání byla obsluha docela zmatená. Nápoje proběhly v pořádku. Donáška jídla také, jen se delší chvíli muselo čekat na tatarku a brambory. Delší chvílí myslím tak 10 minut. co se týká jídla, tak to bylo chuťově opravdu hrozné. Já si objednal vepřovou panenku s fazolkami. Fazolky byly šíleně slané. Maso chuťově nebylo špatné, ale pro změnu úplně tuhé. A tu hroznou zeleninovou oblohu radši nekomentuji. Ostatní si objednali plněné kuřecí maso. To bylo zase úplně suché. Kvalitu jídla bych pochopil, ale ceny byly nastaveny jako v centru města a kvalitou to tomu rozhodně neodpovídalo... Tak a teď k placení. Vzhledem k tomu, že nás bylo víc, chodili jsme na požádání platit přímo ke kase. My s manželkou jsme odcházeli první. Než se mi podařilo zaplatit, musel jsem se ke kase vracet dvakrát. Vše jsem nahlásil správně, a pak na lístku jsem zjistil, že mi bylo naúčtováno pivo místo sodovky. Po opravě a odchodu jsem u stolu zjistil, že místo kuřecího se sýrem mi byl naúčtován smažený sýr. Takže pro změnu opět oprava. Bohužel jsem byl opravdu zklamán.

 • Uživatelská fotka z Penzion s restaurací Na Fürhaple
 • Uživatelská fotka z Penzion s restaurací Na Fürhaple
 • Uživatelská fotka z Penzion s restaurací Na Fürhaple
 • Uživatelská fotka z Penzion s restaurací Na Fürhaple
Medy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nádherné prostředí, mila profesionalni obsluha, vynikající jidlo.

Sojkovi
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno