Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Penzion & restaurant Štilec

Vaše chuťové buňky zde potěší široký výběr minutkových jídel vč. steaků, čerstvých ryb či žebírek, dezertů a nápojů, v příjemném prostředí restaurace pro 55 osob. V letních měsících můžete posedět i na venkovní terase. Kromě toho máte možnost uspořádat své rodinné oslavy či firemní akce v salonku . Restaurace i salonek jsou klimatizovány. Protože k teplým večerům neodmyslitelně patří oheň pod širým nebem, můžete kromě terasy využít i venkovní posezení u ohniště s možností grilování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Moc příjemný interiér restaurace, stejně tak exteriér s výhledem na rybník. Bohužel daný večer jsme neměli příliš štěstí na obsluhu. Na jídlo jsme čekali poměrně dlouho, stejně tak na konečný účet. Jídlo průměrné chuti.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO