Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Penzion & Restaurace Na Solné stezce

Rodinný penzion a restaurace Na solné stezce nabízí turistům, rodinám s dětmi a sportovním nadšencům romantické místo v blízkosti hradu Kašperk. Restaurace připravuje v první řadě vybraná jídla z české klasiky, dále různé poklady mezinárodní kuchyně. Dobrou kávu je možné doplnit zákuskem, či domácími palačinkami. V parném počasí je možné se osvěžit například domácí zázvorovou limonádou, zmrzlinou, či sklenicí oroseného plzeňského piva. Nabízí zabezpečené parkování aut, kol, kočárků a úschovnu lyží.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace na nás velmi dobře působila, během dovolené jsme se tu dvakrát zastavili na večeři. Obsluha je i při plném obsazení velmi rychlá, na jídlo se skoro nečeká. Naprosto dostatečný výběr z jídelního lístku pro každého, jídlo je chutné a když náhodou něco došlo, číšník se velmi slušně omluvil a navrhl alternativu. Prostředí je pěkné, celkově v posezení příjemné. Jen slečna servírka by si do práce mohla nosit úsměv.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO