Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Penzion Pod Kaštany

Součástí rodinného pensionu je stylová restaurace s dobrou kuchyní a možností stravování během celého dne. V restauraci připravují minutky i hotová jídla. V letních měsících je připraveno příjemné posezení na terase s grilem. Hosté si mohou vybrat ze dvou druhů ubytování. V patře se nachází 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením, WC a TV. V dalším patře se nachází 4 pokoje, kterým náleží WC na patře a v přízemí dámské a pánské sprchy. Penzion s restaurací nabízí ideální podmínky pro rodinnou rekreaci, školní výlety, školní a sportovní dovolené. K dispozici WIFI připojení, dětský koutek, trampolína, parkoviště. Vhodné místo pro svatební hostiny, školení, teambuilding. Nedaleko penzionu se nachází koupaliště, multifunkční hřiště s umělým povrchem a osvětlením.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO