Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • K-Triumf

    Velichovky, Hustířanská 221, 55211

Restaurant Na Faře

Stylová restaurace se salonkem penzionu Na Faře byla vybudována z bývalých koňských stájí. Restaurace má kapacitu 30 míst, salónek 20 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Salónek díky své variabilitě stolového uspořádání a vybavení velkoplošnou TV umožňuje pořádání menších firemních školení, obchodních jednání, rodinných oslav, firemních večírků a sledování sportovních přenosů. Soustředí se zde na klasickou staročeskou kuchyni, speciálně pak na pokrmy z Podkrkonoší. Menu je každé roční období obměňováno, každý víkend je zde také nabízena speciální gurmánská nabídka. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, čisté, příjemná obsluha a výborné jídlo. Zkrátka není co vytknout. Byli jsme zde jako skupina lidí, každý si dal jiné jídlo a všichni si pochutnali.
Restaurant Na Faře Restaurant Na Faře
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nekdy je v restauraci soukroma akce = zavreno. V letnim obdobi obshluha nestiha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO