Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Penzion Chata pod Lipami

Příjemná restaurace v horském prostředí Vám nabízí příjemné posezení u místních specialit, jako je například Podlipský uzený pstruh, či další delikatesy. Po domluvě se lze domluvit na vegetariánském stravování, či různých diet. V létě zajisté oceníte posezení na venkovní terase s obsluhou, v zimě se zahřejete u teplého krbu. K dispozici Vám je stylový bar s chutnými pokrmy a la carte a lahodnými nápoji. Dále restaurace nabízí bezdrátové připojení WiFi a možnost bezlepkové stravy (dle domluvy). Parkování – v létě je zajištěno přímo u penzionu, v zimě na centrálním placeném hlídaném parkovišti hotelu Starý Mlýn (cca 10 min chůze od chaty), nebo na nehlídaném parkovišti (vyhrazeném pro penzion). Pro školení či skupinové akce lze rezervovat salónek pro 20, nebo 40 osob.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO