Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Penzion Chata pod Lipami

Příjemná restaurace v horském prostředí Vám nabízí příjemné posezení u místních specialit, jako je například Podlipský uzený pstruh, či další delikatesy. Po domluvě se lze domluvit na vegetariánském stravování, či různých diet. V létě zajisté oceníte posezení na venkovní terase s obsluhou, v zimě se zahřejete u teplého krbu. K dispozici Vám je stylový bar s chutnými pokrmy a la carte a lahodnými nápoji.
Dále restaurace nabízí bezdrátové připojení WiFi a možnost bezlepkové stravy (dle domluvy). Parkování – v létě je zajištěno přímo u penzionu, v zimě na centrálním placeném hlídaném parkovišti hotelu Starý Mlýn (cca 10 min chůze od chaty), nebo na nehlídaném parkovišti (vyhrazeném pro penzion). Pro školení či skupinové akce lze rezervovat salónek pro 20, nebo 40 osob.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba