Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie

Hodnocení Penzion a restaurace U Candrů

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

V restauraci byl v době naší návštěvy během nedělního oběda čilý provoz, hostů plno, ale milý personál stíhal a bylo znát, že se snaží hosty obsloužit co nejdříve. Prostředí příjemné a čisté. Jídelní lístek jsme na webu nenašli, bohužel restaurace nemá menu vyvěšené ani před vchodem, žádat možnost o nahlédnutí do jídelního lístku nám nebylo příjemné. Obsluha rychlá, během hodiny jsme stihli polévku i hlavní chod. Borůvkové knedlíky moc dobré, opravdu s borůvkami, naopak nečekejte chuť v česnečce, česnek prošel kolem ní obloukem a polévka neměla chuť celkově. Podobně vepřoknedlozelo, nebylo špatné, ale chuťově nevýrazné. Velmi váhám, zda doporučit, ale s ohledem na ceny (polévka sice za 40, ale vepřoknedlo z denní nabídky 165 korun, svíčková z menu 250 korun a řízek bez přílohy kolem 140 korun) doporučuji se nejdříve poohlédnout jinde. Nutno však férově dodat, že ve Vyšším Brodě je celkově pohostinská politika nastavena na rakouské turisty, kterých bylo i v této restauraci v čase naší návštěvy většina.

Jan H.
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba