Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Penzion a restaurace Pod Kašnou

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po první návštěvě před pár lety se mi tato restaurace natolik zalíbila, že jsem se musel do ní často vracet. Především je nutno zmínit její kuchyni s poctivými porcemi za přijatelné ceny. Navíc se nachází přímo na frýdeckém náměstí, což ji činí atraktivní i pro turisty (jako např. při MS v hokeji jsem zde potkal fanoušky SUOMI či bratry Slováky). Co však z této restaurace dělá naprosto unikátní v celém Frýdku - Místku je venkovní posezení s nádherným výhledem na Mariánský kostel - ten vynikne především k večeru, kdy při pohledu na něj jedno oko nezůstane suché.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající kuřecí miska, saláty všeho druhu, žebra a porce opravdu poctivé (avšak tak dobré jídlo je škoda nechávat :-)). Příjemné moderní a decentní prostředí s milou a pozornou obsluhou!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO