Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Penzion a farma Mlýnský dvůr

Farma a penzion Mlýnský dvůr nabízí ubytování na farmě se zvířaty, u koní, ve stylových pokojích a apartmánech.

Součástí penzionu je i rodinná restaurace zařízená v loveckém stylu. Denně připravují čerstvé pokrmy pro hosty penzionu i pro hladové kolemjdoucí pocestné, či vysílené cyklisty.

Specialitou restaurace jsou skvělá jídla z hovězího masa z býků plemene Aberdeen Angus, které pochází z vlastního certifikovaného biochovu. Maso je křehké a šťavnaté díky přírodě a prostředí, ve kterém býky chovají. Kromě masových specialit si každý vybere ze široké nabídky běžných jídel, včetně salátů z čerstvé zeleniny.

Od ledna do března je restaurace uzavřena. Od dubna do prosince otevřena každý den od 11:00 do 22:00.


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Mlýnský dvůr jsme navštívili na rychlou večeři, a po ne vždy dobrých zkušenostech s gastronomií v Třeboni a okolí jsme nevěděli, co nás čeká...ale nakonec se jednalo o milé překvapení - jídlo dobré (kapří hranolky nejlepší, co jsme ochutnali), obsluha milá. Doporučujeme.

DonRamon
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba