Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Pension Mlýn Na Prádle

Pension se nachází v krásném klidném prostředí, na samotě u lesa, 3 km od lázeňského města Bechyně. 

Objekt je svojí polohou velmi vhodný pro školení, firemní akce, různá setkání. Mohou pro vás zajistit svatební hostinu včetně svatebního obřadu pod širým nebem. Také zařídí květiny, fotografování, natočení videozáznamu nebo živou hudbu a vše, co souvisí se svatbou. 

Restaurace pro 45 osob nabízí domácí kuchyni i české speciality. V sezóně se můžete těšit na venkovní grilování. Můžete si také zahrát stolní tenis, petanque, šipky, kulečník.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba