Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pension Antica

V Antice milují steaky. I vy si přijďte pochutnat na specialitách z hovězího masa plemene Charolais chovaného na ekologické farmě Rudolec. Maso před dodáním do naší restaurace 3 týdny při teplotě 2 °C zraje, čímž je dosaženo jedinečné křehkosti. Používají zde regionální a sezónní suroviny, ze kterých připravují pokrmy maximálně kvalitní, aby chvíle, strávené v této restauraci, se pro Vás proměnily v jedinečný gurmánský zážitek. V útulném prostředí se Vám bude věnovat přívětivá obsluha, ať přijdete s kolegyní po práci na džbánek vína a něco dobrého, s partnerem na romantickou večeři nebo na slavnostní oběd. Do výhodné denní nabídky je pro Vás vždy zařazeno jedno vegetariánské jídlo. V letních měsících možnost posezení na terase.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této pizzerii jsme byly poprvé a byly jsme maximálně spokojené. Tak příjemnou obsluhu vidí člověk málokde. Pizza byla vynikající, měli jsme stůl s výhledem na pec, tak jsme viděli celý průběh výroby. Dáváme nejlepší doporučení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí - bohužel trochu hlučnější. Stůl byl skvělý, měli jsme výhled na pec kde se dělá pizza a bylo nám díky tomu teplo. Jídlo neurazí. Velmi příjemná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná a útulná pizzerka v centru Plzně. Po půl roce od poslední návštěvy jsem byla překvapená velmi milým číšníkem a ikdyž ke kávě byl na výběr jen jeden zákusek, nakonec to vyhrál zmrzlinový pohár. Příště už to bude zase pizza, kterou dělají taky moc dobrou
Restaurace Pension Antica
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO