Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pension a Restaurant U Všech andělů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je trochu schovaná od hlavní ulice, takže nebýt RESTU, zřejmě bychom ji ani nenašli. Hledání se však vyplatilo. Sice jsme museli počkat, než pohostí svatebčany, ale paní z obsluhy byla velmi vstřícná a nabídla nám v mezičase alespoň polévku. Celkový dojem z restaurace je skvělý, určitě doporučuji k návštěvě, budete se tu cítit jako opravdu vítaným hostem.
Pension a Restaurant U Všech andělů Pension a Restaurant U Všech andělů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na tuto restauraci jsme narazily jen díky RESTU a díky za to! Posezení na venkovní zahrádce bylo skvělé, musím vychválit i tiramisu, které jsme si po obědě dopřály a mělo opravdu skvělou chuť.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace, kam rozhodne doporučuji vyrazit. Ono v Novém Městě asi jediná,kam se nebát! Vaří českou i mezinárodní kuchyni. V kuchyni je jeste co odladit,ale personál to bravurně vykompenzuje. Celkový dojem velmi příjemný!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný podnik spojený s jedinečným místním projektem lesních cyklotras nabízí posezení v jednoduchém, ale příjemném lokále, příp. na zahrádce. Nabídka není sice příliš bohatá, nicméně i večer se podávaly pěkné porce pečeného bůčku se špenátem a knedlíkem nebo borůvkové knedlíky, špagety, saláty či tortila. V nabídce chybějící drobné ňamky k pivu (točí tu frýdlandského Albrechta - super!) jsme nakonec nahradili tataráčkem (zde se podává již hotový, velmi jemný, vonící čerstvým kvalitním masem) s přílohou salátku a topinkami. Plný lokál (ještě, že jsme si místa rezervovali) napovídá o jeho oblibě.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO