Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pension a Restaurant U Všech andělů

Restaurace se nachází v přízemí penzionu a je pro veřejnost otevřena od čtvrtka do neděle. Nabízí teplá jídla po celý den. Nabídka restaurace se často obměňuje podle sezónních surovin. Penzion má velice příjemnou letní zahrádku.
Penzion má kapacitu 16 lůžek (navíc je možno přidat několik přistýlek). Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové. Ke každému pokoji náleží vlastní sprcha a WC. Pro ubytované v penzionu je k dispozici úschovna kol.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je trochu schovaná od hlavní ulice, takže nebýt RESTU, zřejmě bychom ji ani nenašli. Hledání se však vyplatilo. Sice jsme museli počkat, než pohostí svatebčany, ale paní z obsluhy byla velmi vstřícná a nabídla nám v mezičase alespoň polévku. Celkový dojem z restaurace je skvělý, určitě doporučuji k návštěvě, budete se tu cítit jako opravdu vítaným hostem.
Pension a Restaurant U Všech andělů Pension a Restaurant U Všech andělů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na tuto restauraci jsme narazily jen díky RESTU a díky za to! Posezení na venkovní zahrádce bylo skvělé, musím vychválit i tiramisu, které jsme si po obědě dopřály a mělo opravdu skvělou chuť.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace, kam rozhodne doporučuji vyrazit. Ono v Novém Městě asi jediná,kam se nebát! Vaří českou i mezinárodní kuchyni. V kuchyni je jeste co odladit,ale personál to bravurně vykompenzuje. Celkový dojem velmi příjemný!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO