Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension a Restaurace Atmosféra

V přízemí pensionu je otevřena restaurace Atmosféra s příjemnou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Mimo příjemného posezení přímo v restauraci nabízíme v letních měsících posezení v restaurační zahrádce na historickém náměstí. Nabízíme možnost pořádání firemních večírků, oslavy narozenin a pořádání dalších kulturních akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Srnčí svíčková s domácím knedlíkem. Poctivá domácí práce. Svíčková ze zeleniny, dle hustoty rozmixovana. Polévka česnečka také na pohodu. Knedlo vepřo zelo, no prázdné talíře zpět. Spokojenost a vřelé doporučení
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo překvapivé, něco výborné, něco divné. Třeba řepíkatý celer v bolonskych špagetách je neobvyklý, pro děti vytvářející špatnou chuť, pepřený šopák, ale třeba výborné palačinky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO