10 fotek

Restaurace Pellegrino Pavlovova

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pellegrino Pavlovova

V italské restauraci Ristorante Pellegrino vaří podle pravých, originálních receptů z Itálie pod vedením zkušeného italského šéfkuchaře Giorgio Dalla Libera a suroviny použité pro přípravu jídel dováží přímo z Itálie. Použity jsou výlučně prověřené a kvalitní ingredience. Důležitá je tu čerstvost surovin. Sestupem do podzemního podlaží se ocitnete v unikátním vinném sklepě, jehož prostory Vám nabízí uspořádat nezapomenutelnou rodinnou oslavu nebo velkoryse přivítat své obchodní partnery na firemní akci Vaší společnosti.

Zobrazit více
  • +4

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Naše první návštěva této restaurace a byli jsme velmi spokojeni. Příjemné prostředí v jednoduchém stylu, zahrádka sice trošku rušná - sousedí přímo s cestou, ale jídlo vám to vynahradí. Můžu doporučit Risotto s mořskými plody - výborně ochucené, mírně pikantní, porce spíše větší. A domácí sorbet s citronovou zmrzlinou jako dezert byl v letním počasí to pravé, osvěžující, ani sladký ani kyselý, příště vyzkouším i alko. variantu:). V Ostravě určitě stojí za navštívení!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace