Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Peklo Čertovina - Sapíkův šenk

Peklo Čertovina je unikátní projekt, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Pekelné království se rozkládá celkem na sedmi patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. V útrobách restaurace můžete ochutnat tradiční české pokrmy, u kterých zde kladou velký důraz na kvalitu surovin, jejich čerstvost a lokálnost. Vstup do Sapíkova pekelného šenku je zdarma. Jsou tu schopni zorganizovat jakoukoli oslavu (narozenin, promocí či rozlučky se svobodou, svatby). Firmám nabízí možnost tématických večírků či tématických rautů a teambuildingů. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tutu čertovinu jsme již navštívili již podruhé a opět nas nic nezklamalo.Jídlo pekáč plný dobrot byl super i porce velká maso i zelenina dobré chuti.Pivko Český Budvárek super.
Peklo Čertovina - Sapíkův šenk
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super program, nad naše očakávania, veľmi sme sa pobavili! Ďakujeme (: Reštaurácia veľmi príjemná, pekné prostredie, milá obsluha a kuchyňu chválime! Určite sa radi vrátime
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO