Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Peklo Čertovina - Sapíkův šenk

Peklo Čertovina je unikátní projekt, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Pekelné království se rozkládá celkem na sedmi patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. V útrobách restaurace můžete ochutnat tradiční české pokrmy, u kterých zde kladou velký důraz na kvalitu surovin, jejich čerstvost a lokálnost. Vstup do Sapíkova pekelného šenku je zdarma. Jsou tu schopni zorganizovat jakoukoli oslavu (narozenin, promocí či rozlučky se svobodou, svatby). Firmám nabízí možnost tématických večírků či tématických rautů a teambuildingů. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Milé až moc zajímavé strašidelné prostředí ze super obsluhou čertic nemělo chybu.JÍdlo podávané v pekáčku bylo super připravené vynikající chuťě moc doporučujeme navštívit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Úžasné prostředí, ostatně celé peklo je naprosto úžasně udělané. Personál ochotný, delší čekací doba / logicky v sobotu při plné restauraci /.Jídlo velmi chutné, za příznivé ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Peklo Čertovina - Sapíkův šenk
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO