Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pekelnej bar

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Obsluha velmi nepříjemná a na každý požadavek se jen mračili. Jídlo jsem tam neměl, ale pivo ano a určitě nestojí za ty peníze... Jelikož moc podniků tohoto typu otevřených nebývá ve nočních až raních hodinách, tak i přes negativní hodnocení je možné, že se tam opět vyskytnu...
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Takový pajzlík, se zvláštní obsluhou, starým sklepním interiérem a né moc dobrou kvalitou drinků. V této lokalitě Anděla je určitě mnoho jiných, lepších podniků, než tento. Nedoporučuji
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bar, do kterého se ráda vracím. Koktejly jsou skvěle namíchané a personál je milý a ochotný :) a k tomu vám ještě zahrají pohodoví djs! Co víc si přát..? Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi zajímavý interiér, člověk si opravdu přijde jako v pekle. Obsluha je milá a snaží se obsluhovat rychle. Hudba mě občas nenadchne ale na drink si sem vždy ráda zajdu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechno bylo perfektní jako vždy! :) Určitě doporučuji dát si tu jakýkoliv koktejl, ale mají i dobrou nabídku vín. Obsluze se nedá absolutně nic vytknout a hudbě jakbysmet :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Peknej vypecenej Pekelnej bar :-D Byli jsme tam chvilku, ale prostredi je pekne... a celkova atmosfera pusobi mile. nastesti tam nebylo po otviracce moc lidi..takze o.k. personal vstricny a velmi ochotny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super undergroundovej bárek s pohodovou hudbou. :) Obsluha usměvavá a milá. Široký výběr nápojů. Koktejly dělají famózní! Prostředí baru je opravdu pekelné. Doporučuju!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dost tmavé, ale příjemné prostředí baru, kde se budete cítit jako v pekle. Zavítali jsme zde na ochutnávku promo drinku, který nám chutnal (jameson se zázvorem), další drinky budou nejspíš taky dobré

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO