Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pekárna a cukrárna Moje kredenc Bělohorská

Prodejna delikates kombinovaná s kavárnou, pekárnou, cukrárnou a bistrem, jež nabízí jednoduchá jídla. Široký sortiment potravin a nápojů z nejznámějších evropských kulinářských destinací. Příjemné místo, kde můžete nakoupit, posnídat, poobědvat, dát si skleničku dobrého vína či se stavit jen tak na kávu. Každý den snídaňové a obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kvalitní bistro s kavárenskou části a prodejnou delikates, denně čerstvé pečivo,zákusky, chutná káva a velký výběr kvalitních rozlévaných vín. Snídaňová meníčka, obědová meníčka,pochutiny všeho druhu. Dog friendly :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, i když při delším sezení tam bylo velmi chladno. Obsluha velmi příjemná. Výborné pečivo (chléb s červenou řepou), výborné zákusky. Velmi příjemný sýrový quiche. Příjemné prostředí pro víkendovou snídani.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO