Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Penzion a restaurace Pegast

Příjemná restaurace rodinného penzionu s celodenní kuchyní. 50 míst nekuřácký sportovní salonek s koutkem pro přípravu dětské stravy a velkoplošnou televizí, 50 míst restaurace s povoleným kouřením, 17 míst - nekuřácká zimní zahrada. Zdejší kuchyně je vyhlášená!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pegast volíme pokaždé, když se vracíme z lyžování v rakouských Alpách. Restaurace si udržuje svojí kvalitu. Doporučím zejména výborné špecle. Paní majitelka i personál jsou příjemný a velmi ochotný.
Penzion a restaurace Pegast
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, rychlá obsluha, vstřícný personál. Oddělená zákoutí restaurace působí útulně, každý částečně oddělený prostor pojme 10-12 hostů, prostředí je tedy komornější, hosté se významně neruší. My jsme měli krásný výhled do zahrady - s ohledem na umístění restaurace a budovy v bezprostředním okolí bychom to nečekali. Jídlo ze stálé nabídky (špecle, sibiřský boršč) i z aktuální nabídky (anglický rostbeef) výborné. Dobrá nabídka nealko nápojů, omezený výběr vína, dobrý výběr piva, včetně točeného nealko (Birell).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO