Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pazza Idea Restaurant & Lounge

Restaurace Pazza Idea  je stylová restaurace na pražských Vinohradech s útulným prostředím, rozděleným na kuřáckou a nekuřáckou část. Menu založené na italské kuchyni, kde je hlavní důraz kladen na jednoduchost, chuťovou originalitu, kvalitu a čerstvost používaných ingrediencí. Zakládají si zde na klasických postupech, podle tradičních italských receptur a používání zásadně originálních a čerstvých surovin, samozřejmě dle sezonní dostupnosti. Pro doplnění Vašeho chuťového zážitku pečou vlastní čerstvý typicky italský chléb a vyrábí si pouze vlastní čerstvé dezerty. Snaha o kvalitu a Vaší naprostou spokojenost, ale nekončí v kuchyni. I obsluhující personál usiluje každý den o vytvoření přátelské a pohodové atmosféry poskytnutím profesionálního servisu, který doplňuje snahu o Vaši spokojenost v restauraci.  Pazza Idea není pouze restaurací, ale i vinným barem, koktejl barem, lounge clubem. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO