Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 26x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pavlač restaurant

Stylová restaurace Pavlač se nachází v samém historickém centru Českých Budějovic. Cílem restaurace je uchvátit hosty výtečnými pokrmy z čerstvých surovin, tradičním pivem, lahodnými víny a v neposlední řadě originální kávou spolu s domácími dezerty. Restaurace nabízí 80 míst k sezení a dalších 30 míst se nachází v uzavřeném salónku. Ideální dispozice k pořádání malých oslav a večírků nebo naopak k velkým slavnostním rautům a svatbám.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nice restaurant, great location, very good food
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervaci jsem dělala pro rodiče pro sváteční oběd na čtvrtou adventní neděli. Byli velmi spokojeni s polohou restaurace v těsné blízkosti adventních trhů, s přístupem personálu, s výběrem i kvalitou jídla. Jsme rádi, že jsme objevili další příjemnou restauraci v Českých Budějovicích.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výběr jídel v restauraci celku slušný, jídlo dobré, chutné přílohy. Slabší výběr vín z vinného lístku, s výběrem piva je to horší, pivo 12st. jen jeden druh. Poněkud hlučnější prostředí. Pokud neočekáváte něco výjimečného, dá se doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO