Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 29x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Pavlač restaurant

Stylová restaurace Pavlač se nachází v samém historickém centru Českých Budějovic. Cílem restaurace je uchvátit hosty výtečnými pokrmy z čerstvých surovin, tradičním pivem, lahodnými víny a v neposlední řadě originální kávou spolu s domácími dezerty. Restaurace nabízí 80 míst k sezení a dalších 30 míst se nachází v uzavřeném salónku. Ideální dispozice k pořádání malých oslav a večírků nebo naopak k velkým slavnostním rautům a svatbám.


Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná a klidné restaurace. I přes to, že jde o kuřáckou, nebylo to znát. Pěkné prostředí a skvělá žebra. Nedá se než hodnotit kladně. Super návštěva a doufám, že nebude poslední.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na valentýnskou večeři skvělá volba. Moc ochotná obsluha. Víno dobré v malých karafách. Jídlo skvěle, ohodnotit mohu špenátové gnocchi a opravdu doporučuji. Rychlost byla také z výhod. Tento podnik doporučiji na podobné akce a romantické rande.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO