Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Pause Café

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna s příjemnou obsluhou v centru Liberce. V OC Forum rozhodně nejlepší výběr. Akorát nekuřácká část v odpoledních hodinách úplně obsazená, ale to už byl náš problém :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí pro nekuřáky je prostor trochu hlučnější. Jinak je kavárna kvalitní, obsluha velmi příjemná a zatím cokoliv jsem zkusil bylo naprosto výborné, lze jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Při dnešní návštěvě velice potěšila jasná rezervace, kde byl napsán čas, takže jsem věděl hned, že je naše. Obsluha u nás byla rychle jak při objednávce, tak i při donasce kávy a vody (a to kavárna byla relativně plná). Dnes to bylo skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měl jsem tu dosud jen kávu. Jsem piják cappuccina, takže jumbo byla jasná volba. Káva byla dobrá, ale extra oslněn jsem ji nebyl. Poprvé mi bohužel místo double cappuccina přinesla double espreso. Svou chybu však napravili. Dnes to již bylo lepší. Nevýhoda této kavárny však je její rozlehlost, takže obsluha nemá přehled, kdy a kde ji přibyli zákazníci, coz může vést k delšímu čekání na první objednávku.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Kavarna je prijemna na posezeni s prateli, kazdopadne nas zklamala obsluha, ktera byla velice pomala a na obslouzeni mela tak maximalne 5 lidi. Co se tyce prostredi, tak se jedna o klasickou kavarnu v centru mesta.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO