Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Pause Café

Pause café je kavárna v obchodním centru Forum, která klade důraz na vysokou kvalitu nabízených služeb, zejména pak kvalitní kávy, která je připravována školenými zaměstnanci. Vybírat si zde můžete nejen z tradičních typů káv, ale také z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Při dnešní návštěvě velice potěšila jasná rezervace, kde byl napsán čas, takže jsem věděl hned, že je naše. Obsluha u nás byla rychle jak při objednávce, tak i při donasce kávy a vody (a to kavárna byla relativně plná). Dnes to bylo skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měl jsem tu dosud jen kávu. Jsem piják cappuccina, takže jumbo byla jasná volba. Káva byla dobrá, ale extra oslněn jsem ji nebyl. Poprvé mi bohužel místo double cappuccina přinesla double espreso. Svou chybu však napravili. Dnes to již bylo lepší. Nevýhoda této kavárny však je její rozlehlost, takže obsluha nemá přehled, kdy a kde ji přibyli zákazníci, coz může vést k delšímu čekání na první objednávku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO