Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastva

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
84% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 37x
4 31x
3 10x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci nevěděli o naši rezervaci, ale naštěstí nebylo plno a měli volný stoleček. Obsluha byla moc milá a jídlo naprosto delikátní!!! Výborné nové chutě, vše čerstvé a krásně naservírované!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
The place offers good selection of vegetarian and vegan meals. We have tried the quinoa burger, tempeh wrap and pasta. Everything was really tasty. The price / value is great. Definitely recommended.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super veganská restaurace, jen pro člověka nezvyklého na veganské pokrmy bylo někdy těžké rozluštit, o co se jedná. Objednali jsme si vegansky kim-chi burgr a quesadillu (ta ale byla pálivá, ale nebylo upozornění, tak jsem to nesnědl:-(. Jo, u adresy by bylo dobré napsat, kde to přesně je (Nádražní 54 je těžko dohledatelná).
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace Pastva, jsme vyrazili s přítelkyní na rande. Atmosféra v restauraci byla velmi příjemná. Dali jsme si jihoamerický a indický burger, oba dva mne velmi pozitivně překvapily, jen batátové hranolky mohly být lepší. Restauraci jistě vyzkoušíme i příště.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
This is the best vegan restaurant in Prague in my opinion. The burgers are especially nice. Juicy and fresh with a complex taste that makes your mouth jump. Some items on the menu are a bit more simplistic and not really worth the price (such as the tempeh wrap). The place also have a great not so common beer on tap.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli poprvé. Vyzkoušeli jmse vše od předkrmu až po dezert. Vše bylo moc dobré. Obsluhující slečna byla taky velice milá, neměli jsme žádný problém a určitě bych restauraci doporučila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
hipster vegan diner which takes its food very seriously: even a simple tomato sauce is cooked to perfection. Menus change and include original and tasty recipes, served in a trendy post-industrial setting. The restaurant offers lunch menus as well.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO