Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 66x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastva

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
86% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 34x
4 24x
3 8x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme tam na poledním meníčku a dali si ratatouille. Byla to paráda jako vždy, místní kuchaři/kuchařky do toho umí šlápnout, každý den příjemně převapí tím co všechno se dá vegansky uvařit.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsme byli poprvé a šli jsme sem na doporučení několika přátel. Prostředí je minimalistické. Skoro, jako by na něm majitelům ani nezáleželo. Nicméně přišli jsme kvůli jídlu a to bylo výborné. Veganská kuchyně v chuťově i barevně pestrém pojetí. Žádná nuda, žádné "zrní". Tady si dokáží vyhrát se sezónní zeleninou a inspiraci čerpají z celého světa. Dezerty byly vláčné, dostatečně sladké a velmi chutné. Obsluha byla ochotná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Veganská restaurace Pastva má jednoduchý interiér a vstřícnou obsluhu. I když jsme normálně masožravci, byli jsme příjemně překvapeni jak chutí jídla, tak skvělým Modrým Portugalem z vinařství Syfany.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré denní menu, jídlo bylo dobře ochucené, chutnala mi kombinace lilkových kuliček a těstovin. Obsluha je milá a rychlá, jídlo jsem měla na stole chvilku po objednání. Určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bylo to supr, milá obsluha a skvělé jídlo. Je parádní jak si vždycky vyhrají i s malými detaily a kolik různých chutných věcí toho jsou ve veganské restauraci schopni dát na talíř. Za mě je to pražská jednička.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jelikož nejsem vegan ani vegetarián, vždycky mě tu překvapí kolik dobrot se dá dát na jeden veganský talíř, měl jsem indický burger a byl to nářez. Obsluha byla milá, jen občas odběhla mimo naše zorné pole a tam zůstala 10-15 minut, kdy jsme měli žízeň :D Určitě se sem budu vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborrná veganský restaurace. Desert byl vynikající a doufám, že jsem ho neměla naposledy. Jídlo které jsme měli bylo rovněž skvělé. Určitě doporučuji a budu častý návštěvník.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý podnik na Andělu - veganská kuchyně ve velkém stylu. Zcela upřímně říkám, že lepší ,,cheeseburger" jsem v životě neměla, naprostá dokonalost a chuťově vyladěné, opravdu mi to sedlo. Víno bylo z kategorie ucházející, řekla bych, že bylo již načaté delší čas. Královská hlíva taky moc dobrá, slanost houby trochu uspí nasládlé pyré. Dezert jahody s chia semínky chutnal úplně jako jahody se šlehačkou. Obsluha rovněž velmi milá, 1000% přijdu znovu!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO