Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastička

Přehled hodnocení
87% celkově
87% personál
84% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 53x
4 30x
3 12x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem s kamarádkami v Pastičce podruhé. Jako předkrm jsme vybrali salát s kozím sýrem a lososový tatarák. Jako hlavní chod jsme měli panenku s krupotem, salát Caesar a lososa. Všem nám moc chutnalo. Rozlévají dobré Chardonnay.. Určitě zase zajdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem posedět s kamarádem. Nikterak přehnané ceny a konečně zajímavý výběr jídel. Změna lístku už byla zapotřebí! Dali jsme si žebra a krkovici.. zapíjeli to plzní.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nedávno proběhla změna jídelního lístku, jídlo je teď více tuctové a burgery jako v každé druhé hospodě. Chybí vynikající hranolky z minulosti a i housky nejsou původní :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké, útulné prostředí, zatím jsem tu ve večerních hodinách nenarazila na větší společnost, takže se dá říct, že je to místo vhodné pro klidné příjemné posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná neformální restaurace s pozornou obsluhou. Byl jsem tam s manželkou. Já měl flank steak, který byl perfektně připravený a žena si dala kuřecí supreme u kterého nás zaujala zvllášť příloha, což byli gratinované brambory. Opravdu jsme si pochutnali! Oceňujeme, že v ceně hlavního jídla jsou i přílohy. K pití jsme si dali skvělou jedenáctku Bernard, ale mají také slušný výběr vín za přijatelné ceny. V Pastičce jsme nebyli naposled!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hezká hospůdka plná vtipných plechových retro cedulí. K jídlu jsem si dala goat burger s hovězím masem, kozím sýrem a lilkem. Maso bylo tedy opravdu vynikající, stejně tak dresink. K tomu byl ještě coleslaw a cibulové kroužky - tyto přílohy se bohužel nepovedly. Platila jsem voucherem, což proběhlo absolutně bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Je to příjemný podnik v dobré lokalitě, prostředí působí útulně a prostory nejsou nijak stísněné, takže člověk není rušen okolními návštěvníky. Jídlo je spíš průměrné, oceňuji pivo Bernard.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bylo tam fajn prostředí a také pozorná a milá obsluha. Dali jsme si jejich Pastička burger, který byl vynikající. Ceny odpovídají kvalitě. Rádi do této restaurace znovu zavítáme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO