Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 113x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pastička

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s velikým potenciálem, jenž si myslím, že není zcela využit. Každopádně, milá obsluha a příjemné prostředí. Džbánek vody, či sklenice limonády k obědu hodnotím jako kladné plus. Co se týče chuti jídel, tak uspokojivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nekuřácký pub v irském stylu s příjemným a ochotným personálem, dobrým jídlem a slušným výběrem piva kousek od tramvaje. Pro nepivaře (a hlavně holky) doporučuji super cider!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem s kamarádkami v Pastičce podruhé. Jako předkrm jsme vybrali salát s kozím sýrem a lososový tatarák. Jako hlavní chod jsme měli panenku s krupotem, salát Caesar a lososa. Všem nám moc chutnalo. Rozlévají dobré Chardonnay.. Určitě zase zajdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem posedět s kamarádem. Nikterak přehnané ceny a konečně zajímavý výběr jídel. Změna lístku už byla zapotřebí! Dali jsme si žebra a krkovici.. zapíjeli to plzní.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nedávno proběhla změna jídelního lístku, jídlo je teď více tuctové a burgery jako v každé druhé hospodě. Chybí vynikající hranolky z minulosti a i housky nejsou původní :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké, útulné prostředí, zatím jsem tu ve večerních hodinách nenarazila na větší společnost, takže se dá říct, že je to místo vhodné pro klidné příjemné posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná neformální restaurace s pozornou obsluhou. Byl jsem tam s manželkou. Já měl flank steak, který byl perfektně připravený a žena si dala kuřecí supreme u kterého nás zaujala zvllášť příloha, což byli gratinované brambory. Opravdu jsme si pochutnali! Oceňujeme, že v ceně hlavního jídla jsou i přílohy. K pití jsme si dali skvělou jedenáctku Bernard, ale mají také slušný výběr vín za přijatelné ceny. V Pastičce jsme nebyli naposled!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hezká hospůdka plná vtipných plechových retro cedulí. K jídlu jsem si dala goat burger s hovězím masem, kozím sýrem a lilkem. Maso bylo tedy opravdu vynikající, stejně tak dresink. K tomu byl ještě coleslaw a cibulové kroužky - tyto přílohy se bohužel nepovedly. Platila jsem voucherem, což proběhlo absolutně bez problémů.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO