Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastička

Pastička je restaurace s útulným a příjemně laděným interiérem ve stylu irského pubu s dekorací z 1. republiky. Pokud jste milovníky dobré kuchyně a chcete se nechat okouzlit příjemnou a neobvyklou atmosférou, navštivte právě Pastičku. V pubu si můžete vybrat z bohatého jídelního lístku, kuchaři vám připraví vynikající steaky, bifteky, speciality a chuťovky k pivu nebo třeba tatarák. K dobrému jídlu patří pečlivě ošetřované točené pivo Plzeň, Bernard nebo Guinness.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem s kamarádkami v Pastičce podruhé. Jako předkrm jsme vybrali salát s kozím sýrem a lososový tatarák. Jako hlavní chod jsme měli panenku s krupotem, salát Caesar a lososa. Všem nám moc chutnalo. Rozlévají dobré Chardonnay.. Určitě zase zajdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem posedět s kamarádem. Nikterak přehnané ceny a konečně zajímavý výběr jídel. Změna lístku už byla zapotřebí! Dali jsme si žebra a krkovici.. zapíjeli to plzní.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nedávno proběhla změna jídelního lístku, jídlo je teď více tuctové a burgery jako v každé druhé hospodě. Chybí vynikající hranolky z minulosti a i housky nejsou původní :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO