Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pastička

Pastička je restaurace s útulným a příjemně laděným interiérem ve stylu irského pubu s dekorací z 1. republiky. Pokud jste milovníky dobré kuchyně a chcete se nechat okouzlit příjemnou a neobvyklou atmosférou, navštivte právě Pastičku. V pubu si můžete vybrat z bohatého jídelního lístku, kuchaři vám připraví vynikající steaky, bifteky, speciality a chuťovky k pivu nebo třeba tatarák. K dobrému jídlu patří pečlivě ošetřované točené pivo Plzeň, Bernard nebo Guinness.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s velikým potenciálem, jenž si myslím, že není zcela využit. Každopádně, milá obsluha a příjemné prostředí. Džbánek vody, či sklenice limonády k obědu hodnotím jako kladné plus. Co se týče chuti jídel, tak uspokojivé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké, útulné prostředí, zatím jsem tu ve večerních hodinách nenarazila na větší společnost, takže se dá říct, že je to místo vhodné pro klidné příjemné posezení.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO