Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 676x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastař

Přehled hodnocení
94% celkově
95% personál
88% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 472x
4 186x
3 14x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent location, fabulous choice of fine food and wine. Very good and professional service. The prices are also surprisingly low considering the elaborate and tasty dishes. I would recommend this restaurant for any occasion, whether it's for a romantic date, a family gathering or an evening with colleagues/friends.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Volba číslo 1. Jen se mi nelíbí plíživé navyšování cen a jídlo sice zůstává výborné, ale chtělo by to taky víc. Pro časté návštěvy... vína skvělá, i ta rozlévaná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsem byla potřetí nebo počtvrté a pokaždé jsem se skvěle najedla. Prostředí je neoficiální a uvolněné, přesto vše je maximálně profesionální - a to mi vyhovuje. Opravdu exceletní jsou jejich sladké dezerty, které jsem si několikrát vezla i domů nebo si je beru do krabičky, když jdu jen okolo. Mohu doporučit také veškeré těstoviny a kachnu. Kachna byla úchvatná. Nestyděla bych se tam vzít kohokoliv. Ceny jsou vyšší - ale opravdu odpovídají kvalitě, restauraci si dopřávám spíše na slavnostní příležitosti, takže mi to nevadí.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsem šla s kamarádkou na základě velmi kladných recenzí a mohu jen doporučit. Obsluha se nám i přes plnou obsazenost restaurace věnovala celý večer. Co se týče předkrmu: kamarádka si dala Datterino rajčata marinovaná s bylinkami a chilli, čerstvý sýr burrata, s opečenou bruschettou a já Cannelloni plněné hráškem, pyré z fialové mrkve, šalvějovo-máslová omáčka, kozí sýr. Byly to nejlepší těstoviny, které jsem kdy jedla. Velice se mi zamlouvalo, že si je můžete dát i v menším množství jako předkrmovou porci. Nicméně příště si je dám jako hlavní chod :-). Poté jsme si objednali: Kuřecí supreme sous-vide, bramborové pyré, špenátové sauté s česnekovou omáčkou a grilovanou chobotnici, rukolový salát, gratinované artyčoky s omáčkou z červeného vína. Kamarádka byla s kuřecím spokojená a já jsem byla chobotnicí doslova nadšená. Nebylo co vytknout. Na zákusek už moc místa nezbylo, takže jsme si objednali pouze 1 a to vanilkovou panna cottu, meruňkové carpaccio, javorový sirup, se zmrzlinou tiramisu. Ano, to vše obsahoval 1 zákusek. Ten byl sice dobrý, ale osobně upřednostňuji menší kombinace. Byl takový různorodý, na což nejsem zvyklá, ale každému chutná něco jiného. K jídlu jsme měli moc dobré víno - bílé i růžové, které nám doporučila ochotná obsluha. Vše bylo v naprostém pořádku. Příští návštěva na sebe nenechá dlouho čekat!
Restaurace Pastař Restaurace Pastař Restaurace Pastař Restaurace Pastař
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO