Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 474x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pastař

Stylová restaurace a obchod Pastař se nachází v historické budově, jen přes most od Národního divadla. Unikátní koncept restaurace umožňuje všem koupit v obchodě, co je nabízeno v restauraci a naopak. Mladý talentovaný tým v kuchyni pod vedením úžasného šéfkuchaře Honzy Macháčka je připraven splnit každé přání zákazníka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Perfektní, pratelsky servis, výborné jídlo i víno. Dekor restaurace by si zasloužil inovaci, ale na krásném zážitku to nic nebralo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pastar is always a good idea for a date. Food is excellent here. We had the specials (carrot soups with ginger, spaguetti aglio e oglio with shrimps and broccoli and cannellonni stuffed with smoked salmon and ricota cheese). Everything was delicious, I really recommend it. For dessert we tried the marzipan pannacota, it was really good!
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Servis je opravdu skvělý a na profesionalní urovni . Bohužel jídlo zcela průměrné , nedochucené ,hezky prezentované . Už bych se asi nevrátil ,protože poměr cena výkon neni adekvátní . Jediné co bych chtěl pochválit po skvělém servisu je dezert .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO