Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 115x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace PastaCaffé - Vodičkova

Každé ráno podáváme bohaté snídaňové menu s vynikající kávou od zkušených baristů, s čerstvými ovocnými nebo zeleninovými šťávami. Naši kuchaři pro Vás připravují moderní jídla z domácích těstovin a čerstvých surovin stejně jako tradiční italské předkrmy, domácí dezerty a dorty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
PastaCaffe je skoro naše srdcová záležitost. Jídlo je pro nás bezchybné. Kromě stálé nabídky jsou každý den nějaké speciální nabídky předkrm, hlavní jídlo. Nově mají domácí ledové čaje různých chutí. A čemu málokdy odoláme je jejich tiramisu a malinovému mascarpone.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byly jsme tu po několikáté a nikdy jsme nebyly zklamané. Jídlo tu je velmi chutné, personál ochotný. Škoda, že porce pražmy je jen půlka, celá ryba by byla lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna má výbornou pověst, bohužel, již podruhé se nám stalo že barista/tka neměl/a svůj den, a káva byla, vzhledem k očekávané kvalitě, pouze průměrná. Zbožným přáním je to, aby se tato vyjímka nestala pravidlem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO