Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace PastaCaffé - Vězeňská

Přehled hodnocení
90% celkově
91% personál
85% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 10x
3 0x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tutto kavárnu s přítelkyní navštěvujeme docela často. Mají zde výborné espresso a ještě lepší domácí dezerty. Vždycky odcházíme velmi spokojeni. Obsluha byla opět milá a profesionální :-)) Hodnotím 11/10!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik mohu, ostatně jako snad všechny podniky pod značkou Ambiente, určitě doporučit. Místo je moc příjemnné, personál profesionální, ale hlavně zde výborně vaří. Mými favodity jsou jednoznačně špagety Ambiente a hovězí tagliata na rozpálené pánvi. Jediné, co mi trochu vadí, jsou stolky opravdu hodně u sebe.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
skvělý prostor v centru na schůzky a se vždy usměvavým personálem :) vřele doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Fajn podnik, pokud chcete nezávazně poklábosit s kamarády-kravaťáky. Obsluha se sice víc věnuje "štamgastům" z řad místních pseudo-celebritek, ale když už donese objednané jídlo, tak si pochutnáte. Neřešte tam business - je tam příliš mnoho lidí sledujících jen své vlastní obchodní zájmy...
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo pro snídani, brunch nebo rychlou obchodní schůzku přes oběd. Personál je obvykle velmi milý, kvalitu jídla nemohu za tuto návštěvu hodnotit. Celkově spokojenost, doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci PastaCaffé jsme jako obvykle zvolili na víkendovou snídani. Jako vždy bylo jídlo skvělé, zvolili jsme snídani Tonino, Fiorentina a také zauzeného lososa s crémefresh. Toto vše jsme doplnili fresh džusem z pomerančů. Vše bylo jako obvykle výborné až na jednu maličkost se kterou jsme se setkali poněkolikáté. Snídaně Tonino má být doplněná croissantem a toho se na nás bohužel nedostalo ( restaurace dostává ráno pouze omezený počet kusů - cca 8) . Až na tento nedostatek hodnotím na výbornou :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělý a milý servis, výtečné domácí těstoviny. Ať si je tady dám s čímkoli, vždy skvělé :-)! Jako tečku na závěr zbožňuji mini Savoy s výraznou italskou kávou,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne bistro v centru Prahy. Tunak jako predkrm byl dokonaly a take muzu doporucit gnocchi alla ceccha. personal byl velice prijemny. Muzu doporucit na rychly obed, stejne tak na prijemnou veceri.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO