Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pasta & Pizza Mecca

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
86% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 29x
3 9x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Planovali jsme rychlou vecu pred kinem, tak jsme vybrali nejblizsi restauraci bez ocekavani a byli jsme velmi prijemne prekvapeni. Slecna, ktera nas oblushovala byla velmi profesinalni a nad miru mila, na jidle se nedalo nic vytknout, cena super. Az zajdeme zase v Liberci do kina, vyber restaurace je jasnej;) dekujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Gulášová polévka z denního menu odpovídala ceně 28 Kč, ale pizza Italia Mecca i obyčejná Margharita byly výborné. V nákupním centru nečekejte luxusní prostředí, ale aspoň se tu dá zaparkovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezky a zajimavy interier pizzerie. Jako vzdy vynikajici pizza, moc dobre vinko a obsluha byla velmi ochotna a prijemna. Prijemna vecere v klidnem prostredi. Take bylo fajn, ze tentokrat tam nehrala prilis hlasite hudba.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jakožto milovník Pizzy můžu tuto restauraci jen a jen doporučit. Pokaždé, co jsem zde byl, tak jsem měl pizzu a nebyla to chyba. Ba naopak! Těstoviny jsem také ochutnal a chuťově nemám co vytknout. Jediné, co restauraci ubírá je umístění v nákupním centru.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající a rychle připravené Nic bych mu nevytkl. Obsluha mi ale přišla dost laxní,vzhledem k počtu hostů v restauraci si myslím že si nás moc nevšimali,hlavně po tom co jsme dojedli a dopili. Prostředí hezké,přijdu rad znovu.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace jsme zavítali na doporučení uživatelů Restu a musíme si vávštěvu jen vynachválit.!! Jídlo bylo výborné a prostředí nádherné! Škoda, že je restaurace ukrytá v obchodním centru, určitě by zasloužila více zákazníků, které tak krásné místo ocení! :))
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, včerejší zážitek ve vaš í restauraci byl otřesný. Že u Vás není milá obsluha a tváří se kysele, už jsme si zvykly, protože vaše jídlo je skvělé. Bohužel včera byly na place chvíli 2servírky, chvíli 4 a obsluha naprosto v ázla. Neustále stály za barem a povídaly. Všimly jsme si, že jsme nebyly jediné, které neustále vyhlížely obsluhu s prázdnými skleničkami. Jediná servíka, která se snažila byla mladičká hubená blondýnka. Zbytek byl naprosto otřesný a neochotný. Na závěr se nám slečny naúčtovaly v ína navíc, po té co nám peníze vrátily, se ani neomluvily za chybu. Měli by ste určitě zvážit vedoucího, který by krotil slečny, které to evidentně nebaví. Chodíme k Vám každý měsíc před Dámskou jízdou v Cinestaru, myslím, že příští návštěvu zváž íme. Šárka

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO