Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 49x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pasta & Pizza Mecca

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
88% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 19x
3 6x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, včerejší zážitek ve vaš í restauraci byl otřesný. Že u Vás není milá obsluha a tváří se kysele, už jsme si zvykly, protože vaše jídlo je skvělé. Bohužel včera byly na place chvíli 2servírky, chvíli 4 a obsluha naprosto v ázla. Neustále stály za barem a povídaly. Všimly jsme si, že jsme nebyly jediné, které neustále vyhlížely obsluhu s prázdnými skleničkami. Jediná servíka, která se snažila byla mladičká hubená blondýnka. Zbytek byl naprosto otřesný a neochotný. Na závěr se nám slečny naúčtovaly v ína navíc, po té co nám peníze vrátily, se ani neomluvily za chybu. Měli by ste určitě zvážit vedoucího, který by krotil slečny, které to evidentně nebaví. Chodíme k Vám každý měsíc před Dámskou jízdou v Cinestaru, myslím, že příští návštěvu zváž íme. Šárka
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli po dlouhe době. Obsluha byla bez úsměvu a odmerena. Ceny za jídlo a pití vysoke. Nakonec jsme si dali pizzu. Nebyla spatna. Pivo tocene. Ale 45Kc/0,5l.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
První, čím bych začal, je prostředí. To je bezchybné. Moderní, útulné a vkusné. Možná až na židle, které by mohly být ze spoda něčím polepeny, jelikož na dlažbě neskutečně škrvkají. Každopádně personál velice milý a vstřícný, jídlo vždy v pořádku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla to má první návštěva a rozhodně ne poslední. Velice příjemná obsluha. Dcera si nebyla jistá ostrostí dresinku v salátu, který si chtěla objednat a obsluha jí sama nabídla jeho ochutnání s tím, že pokud jí nebude vyhovovat, bez problému ho nahradí jiným. Během chvíle jej donesli v malé mističce, dcera ochutnala a vše bylo vyřešeno. Skvělý špenátový krém, salát s kuřecím masem výborný, lasagne standard. Celkově jsme byli spokojeni, rádi se budeme vracet.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsem navštívila svou oblíbenou restauraci, která mě opět nezklamala. Obsluha milá, příjemná a usměvavá. Jídlo opět vynikající. Už se těším na další návštěvu. Všem mohu jen doporučit.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná obsluha, která umí doporučit. Měli jsme výborné předkrmy carpaccio a bruschetu , pokračovali jsme neméně výbornými špagetami Aglio, olio, peperoncino a na závěr neskutečná sladká pizza a tiramisu jedna báseň. Doporučujeme a opět před kinem zajdeme.
Restaurace Pasta & Pizza Mecca Restaurace Pasta & Pizza Mecca
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo zde, prostředí i personál, je tak na 4,5 hvězdičky (pokud je 5 hvězdiček nedostižný TOP) :-) Minule jsem dal všemu 4, tak dneska to vykompenzuji a dám všemu 5, protože tato restaurace si to zaslouží a určitě si v ní pochutnáte. Doporučuji!
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO