Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pasta Love

V rodinném bistru Pasta Love pro Vás každé ráno vyrábí čerstvé domácí těstoviny. Jídla vaří italský šéfkuchař podle klasických receptů. Můžete je ochutnat přímo u nich, nebo si je odnést s sebou v krabičce. Anebo si můžete koupit jen samotné zabalené čerstvé těstoviny a ingredience k nim, a jídlo si uvařit sami doma.
Přestože milují pastu, na jejich jídelníčku nejsou jen samé těstoviny – můžete si dát i dobrý steak, čerstvou rybu nebo třeba výborné mušle…

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno